Aktuálně: Nejčastěji něco píšu na Facebook: Bereme hraní vážně. Omrkni to.Co když batole kouše, zdrhá, odmítá nočník, bojí se doktorky? A co když předškolák lže, mluví sprostě, štípe miminko?

Bereme hraní vážně (Mirka Misáková) aktuálně nabízí videoseminář Úvod do léčivého hraní. Jde o záznam živého semináře z května 2016.

Děvět typů her. Prevence. Evoluční rodičovství. Skutečně společný čas. Smích a pláč. Spolupráce a hranice. Ty.Osnova semináře
  1. Osm typů her. Mocenské, pokračovací, regresní, symbolické, dotýkací, nesmyslové, kooperativní, shledávací. Které a proč mi nepůjdou hrát? Co mě bolí z dětství? 
  2. Nejsi strašná matka: tlupa tehdy, nukleární rodina dnes. Zamyšlení.
  3. Skutečně společný čas: nejsilnější devátá hra, magický nástroj. Jak ho používat?
  4. Vynalézáme hry za běhu: jak funguje spolupráce a hranice. 
  5. Rodičovský hněv.

Podrobná pozvánka


Ukázka 20 minut:

Ukázka (20 minut)


Ano, chci se podívat na celé video

Objednej zdeHeslo k videu stojí 400 Kč. Seminář má cca 4 hodiny.


Časté dotazy:

Nejsem si jistá, že je to pro mne

    Rozumím. Myšlenka domácího "terapeutického" hraní je nezvyklá. Nabízím vrácení peněz: objednej, shlédni video. Pokud do týdne napíšeš, že to pro tebe nebylo přínosné a proč, hned ti vrátím peníze na účet, bez dalšího vyptávání.

Na čem je Léčivé hraní založeno? 

    Hlavní tipy a triky sepsala Aletha Solter v knize Attachment play. Celkově to souzní s kontaktním a respektujícím rodičovstvím: děti se chovají dobře, když se cítí dobře; dnešní svět je pro ně obtížný - jak jim pomoci cítit se dobře? Jak zároveň nepřetížit sebe? Jak zjistit, co funguje tobě a tvojí rodině?

Co dál?

Pokud tě seminář zaujal, můžu tě přidat do skupiny na Facebooku, kde se snažíme sdílet zkušenosti a praxi, případně si radit. Další seminář v Brně zatím rozmýšlím.

Chci se na něco zeptat

Napiš mi na beremehranivazne (at) gmail.com.Těším se!